Aşk Vefki Nasıl Yapılır ?

Aşk Vefki Nasıl Yapılır ?

Gönderi Tarihi: 13 Mayıs, 2019


Aşk Vefki Nasıl Yapılır

Aşk Vefki Nasıl Yapılır? Birini, kendine aşık etmek için, kendinize aşık etme vefki yaptırabilirsiniz. Aşk vefki , çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk vefkleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

Kişiye ait olan eşyalarla da yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet ya da kilot gibi iç çamaşırların yanı sıra kazak pantolon gömlek ceket gibi diğer eşyalarla da yapılabilir. Tütsüler ile yapılan aşk vefkleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek aşk vefki yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan aşk vefki yapma yollarındandır. Aşk vefki yapmak için, aşk vefki yapan medyum hoca nın aşk vefki yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla aşk vefki çeşitleri vardır.

Aşk vefki dualarla da yapılabilir. Bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okunarak ta yapılabilir. Aşk vefki yapanlar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan aşık etme vefki işe yarar. Medyum Ahmet Bedir hocamıza aşk vefki yaptıranlar şu an mutlu ve mesutlar. Mucize gibi olan olaylar karşısında dillerini yuttular. Sizde aşk vefki yaptırmak için arayın.


Hemen Arayın!

Aklınıza takılan her soru için arayabilirsiniz !

Hemen Ara