Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Genellikle herhangi bir Büyüsü tercih ediliyor olmasındaki en büyük sebebin, kişilerin kendilerini ya da birbirlerini mutlu etmek olduğu düşünülmektedir. Öyle ki en çok da bu sebeple bağlama Büyüsü gibi Büyüler, en sık tercih edilen Büyüler arasında yer alır. Ahmet Bedir Hocamıza göre de Büyüsü yaptırmak için başvuran her beş kişiden dördü ya bağlama Büyüsü için ya da gideni geri getirme Büyüsü için başvurmaktadır. Bu gibi duygusal konular, hassas olduğu gibi ayrıca insanın kendini en çok çaresiz hissedebildiği konular arasındadır.

Bir medyumun bu süreci anlayabiliyor olması, manevi enerjiye yön verirken kullanması gereken yöntemi saptaması konusunda önem arz etmektedir. Yani ikili ilişkilerdeki bağ kopukluğu sebebiyle yaşanan çaresizlik hissinin sonuçlarına aşinayız. Bitmek üzere olan ilişkilerde, ayrılmak isteyen eş söz konusu olduğunda, güven problemi yaşanan fakat sorunsuz olarak sürdürülebilen ilişkilerde, bitmiş ilişkilerde ya da henüz başlamamış fakat başlanması istenen ilişkilerde kullanılabilen bağlama Büyüsü her anlamda ciddi çeşitlilik gösterebilmektedir.

Ayırma ve soğutma Büyüsü gibi kötü bir amaç beslenilmeden uygulanan Büyüsü ardında hiçbir belirti bırakmayan uygulamalardandır. Aslında tek belirtisi, uygulamanın işe yaradığını gösteren Büyüsü belirtileri olarak düşünülebilir. En çok da bu sebeple şüphe duyulması mümkün değildir ve haliyle tespit edilmesi de neredeyse imkânsızdır. Bağlama Büyüsü uygulamasına ihtiyaç duyduğunu hisseden fakat Büyüsü gibi hassas bir konuya karşı çekingen ya da kuruntulu davranan birçok kişi, zaman içinde gerek çevresinden, gerek internet aracılığı ile aldıkları referanslar ile birlikte bu ilmi uygulayan kişilerden yardım almışlardır. Herkes açıkça belirtemiyor olsa da, günümüzde manevi enerjinin öneminin farkında olan hemen herkesin düzenli olarak danıştığı bir medyum ya da başka bir deyiş ile bir metafizik uzmanı bulunmaktadır.

Tam anlamıyla bağlama Büyüsü isminden de anlaşılabileceği üzere, birini kendinize tamamen bağlama uygulamasına denmektedir. Buradaki bağlama kelimesi, uygulamanın yapıldığı kişinin gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesi, hiçbir şekilde başka birine ilgi duymaması, size olan ilgisinin daimi olarak artması, eğer ayrılmayı düşünüyor ise bu düşünceden daimi olarak kurtulması gibi sonuçlar anlamına gelmektedir. Bu gibi Büyüsü sıklıkla tercih edilir çünkü birçok kişinin sıklıkla tek başına çözemediği problemlerin başında, ikili duygusal ilişkiler gelir.

Bağlama Büyüsü araştırılırken bilinmesi gereken önemli hususlardan biri de, aslında tam olarak bağlama Büyüsü adını almış bir uygulama olmamasıdır. Umut taciri sahtekâr birçok kişi, kendilerine başvuran insanları kandırmak niyeti ile bazı uydurma ritüellerden söz edebilir. Fakat aşık etme Büyüsü olarak bildiğimiz uygulamanın yapılma şekli Süryani Büyüsü , papaz Büyüsü gibi metotlar ile uygulanmaktadır. Hatta bu uygulamaların çeşidi, istenen sonuca göre çeşitlilik bile gösterebilir.

Gerçek bir Büyüsü işlemi ancak ve ancak gerçek bir medyum tarafından, gerçek metotlar kullanılarak uygulanabilmektedir. Bu anlamda danıştığınız kişinin kim olduğuna dikkat etmek, sonucun daha hayırlı olması yönünde atılabilecek en doğru adım olarak görülmelidir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi bağlama Büyüsü varılan sonuç dışında hiçbir belirti göstermemektedir. Varılan sonuç ise, çok yüksek başarı oranı ile tam olarak amaçlanan sonuçtur. Yani birine bu Büyüsü yaptırdığınızda bunu anlaması mümkün olmayacaktır. Sadece size olan bağlılığını ve sevgisini sorgulamayacak ve kendine bağlama Büyüsü yapıldığından haberdar olamayacaktır.

Fakat eğer birine bağlama Büyüsü yaptırmak istiyor iseniz, öncelikle bunun doğru bir yol olduğundan emin olmalısınız. Örneğin duygularına karşılık veremeyeceğiniz birine Büyüsü işlemi uygulamanın hiçbir anlamı yoktur. Bu sadece karşınızdaki kişiyi üzmeye yönelik bir hareket olacaktır. Düşünün biri ömrü boyunca sizi istiyor, sizden başka hiç kimseye özel bir his besleyemiyor ve size olan sadakatini kimse için bozmak istemiyor. Büyüsü yapılarak hisleri bu yönde mühürlenen herhangi birinin hislerine karşılık veremeyecek iseniz ve bu konuda şüphe duyuyor iseniz, o halde Büyüsü yaptırıyor olmanız kesinlikle etik bir davranış olmayacaktır. Ve bu sebeple birini istemeden üzmüş olmamanız için, uyarılmanız da önemlidir.

Bilinen en belirgin etkisi, anlam verilemez derecede bağlama Büyüsü uygulanan kişinin size olan düşkünlüğüdür. Normal standartlarda birine düşkün olduğumuzda çoğu zaman duygularımızı bastırmak ve kendimizi ağırdan göstermek isteriz. Fakat bağlama işlemi yapılan kişi asla bu yönde hareket etmez. Size olan duygularını dolandırarak değil, olduğu gibi ifade eder. Ayrıca ifade ettiği duygular daima sizi mutlu etmeye yönelik olduğu gibi, sizi kendinden daha önemli görecek ve bağlılıkla birlikte gelen ciddi bir ilgi tufanı olacaktır.

Bağlama Büyüsü etkileri konusunda bilinmesi gereken en önemli unsurlar, uygulama yapılan kişinin size olan düşkünlüğü ve hassaslığı olarak bilinmelidir. Bu hassaslığa karşı nazik davranmanız ve bağlama Büyüsü yolu ile elde ettiğiniz mutluluk ile bir ömür boyu yaşayabiliyor olmanız, en yüksek beklentidir.