Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası

Bu konuda yapılabilecek bir çok yöntem vardır. Ancak, bu yöntemler içerisinde en makûl olanı şüphesiz büyüye bulaşmadan sevdiğinizi, eşinizi geri döndürmektir. Bugün küçük bir araştırma yapıldığında, yapanın bile ne olduğunu bilmediği bir çok öneriyi duymak mümkündür. Bu noktada çok dikkatli olmak gerekir. Günümüzde insanlar maalesef yönteme değil, sonuca odaklandığı için hem bu gününü hem de geleceğini allak bullak etmekten çekinmez. Büyü şeklinde geri getirme büyüleri yapıldıktan bir süre sonra iş, rızk, kısmet anlamında sorunlar yaşanmaya başlar ve buna da çareler aramaya başlar. Halbuki hayat bir bütündür ve duruma göre çözüm üretmenize izin vermez. Başka bir ifadeyle yapılan bazı hataların bedellerini ileride ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Geri getirme büyüleri yapılması gerekiyorsa en doğru yol Geri Getirme Büyüsü veya Geri Döndürme Büyüsü olarak adlandırılan yöntemlerden faydalanmaktır. Büyü’in üzerinizde bulunmasıyla birlikte başlayan çekim enerjisi ve sizin belirli saatlerde okumaya devam ettiğiniz dualarla sevgiliniz, ilk aşamada; sizle ilgili hatıraları hafızasında canlandırmaya, gece rüyasında görmeye ve bazen sizin rüyalarınıza gelmeye başlar, ikinci aşamada; gece ve gündüz artan bir şekilde sizin sesinizi duymaya, sanki kalabalıkta önünüzde gidiyormuş ya da karşıdan gelenlerin arasında varmışcasına ve son aşamada da gittikçe artan ve dayanılamaz bir hal alan yoğun baskılar nedeniyle sesinizi duyma ve geri dönme ihtiyacı duyacak, siz olmadan yapamayacaktır.

Eski sevgiliyi geri getirme, terk eden sevgiliyi geri döndürme duası. Önce onu neden geri istediğinizi kendinize sorun; egonuz zedelendiği için mi? Kıskançlıktan mı? Hırsınız yüzünden mi? Onsuz yaşayamayacağınızı mı düşünüyorsunuz yoksa? Duygularınızı iyi analiz edin. Onu gerçekten neden geri istiyorsunuz?