Yazılarım

Eski Sevgiliyi Geri Getirmek

Getirmek için yapılan tılsımlarda en çok ateş ve hava unsurlu uygulamalar kullanılır. Toprak unsurlu olan uygulamalarda mevcuttur. Rüzgara maruz yere bırakılan celp tılsımları yararlıdır. Celp tılsımlarının bir kısmı kalbe ve akla hitap ederek sevgiyle getirse de bir kısmı cesede tesir ederek getirme yolluna gidilmiş olur.

Devamını Oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini, kendine aşık etmek için, kendinize aşık etme Büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk Büyüsü , çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk Büyüleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

Devamını Oku

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünin etkili olması aşk Büyüsü yapan medyuma göre değişebilir. Etkili aşk Büyüsü için işinin ehli gerçek bir medyumla çalışmanız gereklidir. Aşk Büyüsü yapmak basit bir işlem değildir. İnternetden şurdan burdan duyduğunuz bilgilerle evde kendi başınıza yapmak istemediğiniz sonuçlara neden olabilir. Aşk Büyüsünin yapmanın bir çok yolu ve çeşidi vardır. Kişiye göre, duruma göre yöntem belirlenir.

Devamını Oku
Teknik Destek

Bizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.